O nás

Společnost MEEMA retail s.r.o. je malá rodinná firma, kterou jsme založili v roce 2020. Ačkoliv fungujeme krátkou dobu, v módní oblasti nejsme nováčky. Maloobchodním i velkoobchodním prodejem se zabýváme již přibližně 12 let, v letech 2012-2020 jsme spravovali např. síť prodejen Saxoo London v ČR.

V červnu 2020 jsme převzali prodejnu Giorgio Fashion v Plzni, kterou jsme nejprve provozovali pod původním jménem, ale nyní ji najdete v OC Rokycanská 

pod názvem MEEMA.


Kromě kamenné prodejny připravujeme ve spolupráci s partnerskou prodejnou OASI e-shop s nabídkou pánské, ale i dámské módy.

Na webu ale nebude k dostání celý sortiment, protože se u nás nabídka velmi rychle mění. Máme malý prodejní prostor, jednotlivé modely nakupujeme v malém množství, průběžně doplňujeme novými kolekcemi, aby i zákazníci, co se k nám často vrací, vždy našli nějaké nové kousky). Pokud tedy máte možnost přijet osobně, zastavte se za námi v Plzni.

Zákazníkům, kteří to k nám mají daleko, bychom rádi nabídli možnost konzultace po telefonu, přes WhatsApp, Facebook nebo Instagram.

Stačí zaslat poptávku (např. modrá košile s dlouhým rukávem, kostkované sako, hnědé společenské boty atp.) a my vám pošleme fotky dostupných produktů, poradíme s výběrem velikosti, střihu i materiálu.

Zboží pak odesíláme standardně jako objednávku z e-shopu přes Zásilkovnu, PPL či poštou.

Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat o nové zajímavé značky. Sledujte naše aktuální nabídky na sociálních sítích.

Facebook
Instagram MEEMA

Kromě kvalitních produktů se snažíme poskytnout především 100% služby nakupujícím.

Náš personál je důkladně proškolený, ochotně pomůže

s výběrem, stylingem, vysvětlí výhody/nevýhody jednotlivých materiálů, vybere padnoucí střih a event. navrhne

a zprostředkuje úpravu zakoupeného oděvu.

Pokud jste u nás již nakupovali, podělte se s námi o vaši zkušenost hodnocením na Seznamu nebo na Googlu.

Pozitivní recenze nás vždy velmi potěší a případná negativní zpětná vazba ukáže oblast, ve které bychom se ještě mohli a měli zlepšit.