Obleky na míru a úprava zakoupených oděvů

Pořídit si dobře padnoucí oblek z kvalitního materiálu a nezruinovat rozpočet nebývá vždy snadné, zejména pokud nemáte typickou konfekční velikost, případně potřebujete speciální střih (zkrácenou či prodlouženou délku, mix velikostí saka a kalhot, nadměrné nebo naopak velmi malé velikosti). 

Nabízíme vám proto kromě široké škály obleků i možnost úpravy zakoupeného obleku nebo šití na míru.

Ušijeme vám oblek na míru

Jak na to? 

V kamenné prodejně MEEMA v OC Rokycanská v Plzni máme otevřeno denně (včetně víkendů) od 10:00 do 20:00. Vždy jsou vám k dispozici školené prodejní asistentky, které vám s výběrem rády pomohou.

Nejprve si ujasníme na jakou příležitost oblek vybíráte a jaký je váš finanční limit. 

Jiný oblek samozřejmě zvolíme na jednorázovou událost, jiný do kanceláře nebo na vaši vlastní svatbu. 

Ceny pánských obleků u nás začínají na částce 3 990 Kč a nejluxusnější vlněný oblek s příměsí hedvábí pořídíte od 11 490 Kč do 14 490 Kč. 

Naše švadleny vám je upraví dle vašich požadavků (běžně provádíme zkrácení/prodloužení délky, úpravu pasu kalhot, zúžení saka atp.). 

Jaké obleky u nás zakoupíte?

Nabízíme obleky vlněné, s příměsí hedvábí či viskózy, s elastanem, i levnější varianty vyrobené z umělých vláken nebo směsi vlny a umělého vlákna. 

Skladem máme obleky do velikosti 44 do velikosti 70 ve čtyřech základních střizích: super slim, slim, modern fit a comfort fit, a třech délkách: zkrácené (uvádí se přibližně na postavu 176 cm), regular (182 cm) a prodloužené (186 cm).

Společně vybereme vhodnou velikost a střih a pokud bude potřeba provést nějaké úpravy, naměříme a našpendlíme je (uvidíte tak výsledný efekt hned), a do týdne budete mít dokončený oblek k vyzvednutí v prodejně.

Jak si objednáte oblek na míru?

Dáme vám vyzkoušet dostupné střihy, vyberete si barvu i materiál, vezmeme si vaše míry a sepíšeme objednávku. Výroba trvá standardně tři týdny, ale v letní sezónně se tato lhůta může prodloužit.

Obleky na zakázku jsou za stejnou cenu jako v prodejně, tuto službu vám tedy nabízíme bez příplatku.  

Oblek už jste vybrali a je třeba doladit celý outfit?

I s tím vám rádi pomůžeme. Nabízíme košile mnoha značek (Saxoo London, Avantgard, Frederick collection, Limbeck, Cazzotti, Repablo, Trafox a Kudi), kožené boty a opasky, módní doplňky jako např. dřevěné motýlky, barevné kšandy, veselé ponožky s potiskem, ale samozřejmě i klasické kravaty, regaty, motýlky a kapesníčky či manžetové knoflíčky. 

Zaujala vás naše nabídka, ale bydlíte daleko?

Neváhejte nás kontaktovat (WhatsApp, email či telefonicky), probereme vaše požadavky a můžeme se spojit v krátkém video hovoru, abychom vám ukázali dostupné možnosti.

Poradíme vám, jak se správně změřit, abychom zvýšili pravděpodobnost, že vám vybraný produkt sedne, a vaši objednávku pošleme poštou či kurýrní společností.

Samozřejmě i v tomto případě máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů a zboží nám bez udání důvodu vrátit. 

Budeme se těšit na vaši návštěvu.